Satıcılar için, resmi olmayanlar için
Saatle ilgilenmiyorum, çünkü erkek lüks malların sonları aslında saatler ve arabalar, saatler ve arabalar değil, hiçbir yere ilgi duymuyor. Bu yüzden geçen yıl zihinsel olarak zor olsa bile, tanıdıklar egzersiz veya oyun gibi bir hobiye sahip olmalarını istedi, ancak gerçekten ilgilenecek bir alan yok.İlgilendiğim tek lüks eşyalar kadınlar için. Onunla tanışmadım, ama en sevdiğim kadına […]

Saatle ilgilenmiyorum, çünkü erkek lüks malların sonları aslında saatler ve arabalar, saatler ve arabalar değil, hiçbir yere ilgi duymuyor. Bu yüzden geçen yıl zihinsel olarak zor olsa bile, tanıdıklar egzersiz veya oyun gibi bir hobiye sahip olmalarını istedi, ancak gerçekten ilgilenecek bir alan yok.
İlgilendiğim tek lüks eşyalar kadınlar için. Onunla tanışmadım, ama en sevdiğim kadına hediye etmek ve onu sevdiğini görmek en büyük zevk ve mutluluktur. Sanırım doğanın bir hogu olduğunu düşünüyorum.
Kadınların lüks mallarının en çok ilgilendiği markalar Chanel, Van Cliff ve Cartier'dir ve Louis Vuitton, Hermes ve Dior ile ilgilenmez; Gucci hiç sevmez.
Aslında, yıllardır patlayıcı popülerlikten zevk alan Dior'a açgözlülük duyuyorum, ancak Dior'dan VIP'ye satın alma gücü biriktirmeyi ve zaman yatırımı yapmayı düşünüyorum.
Birçok markada VIP olma yeteneğim yok, bu yüzden büyük bir şeyden ziyade birkaç küçük şey satın almanın daha sürdürülebilir bir zevk olduğunu düşünüyorum. 4.000.000 won'da birden fazla 10 milyon won'luk bir öğe satın almak daha uzun süre eğlencelidir.
Bu yüzden yüksek mücevherler ve yüksek kaliteli saatler gibi lüks mallar alışveriş yapmamaya dikkat ediyor, ancak onunla büyük bir alışveriş yapmak Breguet saati.
Bregge’nin imajını çok kötü hissettim, çünkü Gangnam’da 3B yapan bir adam, bir dolandırıcı ve dikkatli olmak için bir hikaye olan Gangnam eğlence endüstrisinde dolaşan bir söylentiydi.
3B Ran, Bentley (Bentley), Brioni (Brioni) ve Breguet'i ifade eder. Şimdi ayakları dolu, ama on yıldan fazla bir süredir, o zamanlar çok az özeldi. Bu yüzden 3B yapan birçok insan çok fazla para şakası ve kötü kalitede birçok insan olduğu deneyimi sertleşti.
Küçük bir aklın söylentilerin doğru olduğunu biliyordu, çünkü annesinin arkadaşının bir çocuk düğününde 100 milyon dolarlık bir Bregge saati yaptığını duyduğunda, çok parası olduğunu düşündü.
Tabii ki, şimdi sadece eski bir kelime, ama Bentley hala çok fazla koyun kemeri olduğunu gösteriyor. Bentley'i satın almak istediğimde, bu yüzden etrafta kötü bir görüntü olduğunu söyledim. Gangnam'da dövme yapan toprak başkanlarının ve yasadışı sistemlerde çalışan zengin insanların Bentley'ye bindiği de doğrudur.
Aslında Van Cliff'in yonca bileziği ve Bregge ile ne yapacağını merak ediyordum. Ancak Van Cliff Sellers, Bregge'nin daha güzel olduğunu ve Bregge'yi daha pahalı olduğunu (bildiğim tüm satıcılar garip) önerdi ve Bregge'yi 레플리카 seçti.
Her neyse, orijinalden beri kötü bir görüntü olan Bregate ve Van Cliff için endişelendim, bu yüzden Bregate için fazla bir beklentim yoktu. Ancak, tanıştığım Bregge, önemli olmayan bir şey için çok güzeldi.
Model, Bregue'nin en popüler modellerinden biri olan Lane de Naple, Rose Gold, özellikle de Bregue'nin saatleri arasında, birçok kadının tercih ettiği kadınsı ve renkli çizgiler.
Bregue, marka logosu (CI) eğimli el yazısı olarak kullanan üst düzey saat şirketleri arasında tek markadır. Yumuşak zariflik bir kimlik olduğundan, imza Arap indeksi de çok eskidir.
Kalınlık ve kadran büyük, ama düşündüğümden daha ağır değil; Özellikle yanlara baktığımda, camın kavisli yüzeye yükseldiği tasarımı seviyorum. Cartier'in balon mavisi, camda böyle yükselen bir cazibe hissine benzer.
Saati satın alırken istediğim kayışları sunmak için bir etkinlikti, bu yüzden yeşil ve şarap rengini seçtim; şarap güzeldi, ama aynı zamanda biraz yaygındı ve yeşil zarifti. Yaz aylarında serin görünen gökyüzü rengi de farklı bir hisle iyi uyuyor.

Temel siyah leader kayışı çok basit ve düzdür. Her neyse, Daily için değil, ama renkli olduğunda, parlak ve parlak olmak daha iyidir. Renkli kayışlar, saatin ihtişamını daha da arttırır: deri kayışlar, deri yerine metal (Altın Braislet) ile on milyonlarca kazanılan ve çok ucuz olan kişi başına yaklaşık 500.000 kazandı.
Bregue'de 20 milyon won'luk ucuz bir model var, ancak bu fiyat saatini satın almak uygun değil. Çok sulu, zaten bir miktar başka şeyle donatıldıktan sonra günlük kullanım için ekstra satın almak için uygundur, bu yüzden aslında Naple'ı giriş olarak görüyoruz.
Napoli 4.340 milyon kazandı, ancak birçok saat markasının yaptığı gibi, kimse bu fiyatı ödemez. Belirli bir kart veya nakit ödemede% 5 indirim (veya hediye sertifikası) etkinliğinde, temel% 5'ten fazla indirim etkinliği vardır ve gerçek satın alma fiyatı yaklaşık 39,5 milyon kazandı.
Hediye sertifikası satıcısına satın alırsanız, 100.000 won başına yaklaşık 2.7 milyon won indirim alacaksınız, bu yüzden 40 milyon won'da yaklaşık 1 milyon won fark olacak.
Etkinlik her zaman farklı detaylara sahiptir, bu nedenle detaylar doğrudan mağazaya kontrol edilmelidir.

답글 남기기

이메일 주소를 발행하지 않을 것입니다. 필수 항목은 *(으)로 표시합니다